Формування маршрутів доставки та відслідковування їх в режимі реального часу, порівняння планових показників з фактовими забезпечує спеціалізований програмний продукт управління транспортом TMS MapXPlus.

Ключовим об’єктом UB1 є найбільший логістичний центр Західної України, який розміщений в 3км від Львова.

Це складський комплекс класу «А+», загальною площею 67000 м², що включає систему сухого складування з підтримкою різних температурних режимів (+05-+25) з яких 11000 м² є кондиціонованими (+15-+21), холодні склади (0-+8), морозильні камери та камери глибокої заморозки. 

Логістичний центр оснащений  спеціалізованим програмним забезпеченням WMS Qguar, що дає можливість відслідковувати повний життєвий цикл товару на складі, досягти прозорості та точності всіх операцій, збільшити пропускну здатність складу та забезпечити  високу якість роботи з партійним обліком товару.

01.07.2019 введено в експлуатацію першу чергу логістичного центру (12800м2) та інтенсивно будується друга черга.

Якість послуг компанії UB1 неодноразово підтверджена аудитами наших міжнародних та українських клієнтів і підтримується на високому рівні завдяки стандартизованим операційним процедурам, детальним робочим інструкціям, системі ключових показників ефективності (KPI) та системі конфіденційності.
Все це дозволяє на взаємовигідних умовах  будувати ефективну та довготривалу співпрацю з нашими партнерами.

67 тис м.кв. площа комплексу

474 т товаропотік

222 одиниць транспорту UB1 доставляють понад