Назад
img

Лілія Демчук

Директор мережі "Імідж"

1993 рік став для мене особливим. Саме тоді я потрапила в маленьку на той час компанію БЕРТА груп на посаду секретаря-референта, оскільки була однією з небагатьох, хто знав комп’ютерну грамоту. Тоді навіть не могла уявити, що залишуся працювати в цій компанії на довгі роки та втілю тут заповітну мрію.
 Кажуть, якщо дуже хотіти, то мрії мають здатність збуватися… Мрія юної дівчини з 90-их про справжні французькі парфуми здійснилась! Сьогодні – я в полоні вишуканих ароматів та стилю. Що ще може хотіти жінка, у якої робота не тільки цікава, а й просто красива!
У БЕРТА груп довелося вчитися швидко й ставати спеціалістом широкого профілю. Тепер я можу не лише оформляти документи й угоди, але й вести первинні бухгалтерські операції, проводити переговори з постачальниками й клієнтами, організовувати зустрічі.
З 1999 року займаюся тим, про що мріяла. БЕРТА груп відкрила для мене нову унікальну можливість: розвиток напрямку продажу косметики Revlon. Відтоді я з головою занурилась у світ краси. 
А 2002 рік став логічним продовженням цього успішного бізнесу. Тоді з’явилася мережа магазинів парфумерії та косметики “Імідж”, яка сьогодні нараховує 15 магазинів у трьох областях Західної України.  
Можу сміливо сказати, що знаю всі бізнес-процеси мережі “Імідж” краще, ніж будь-хто, і є експертом для нових працівників, які долучаються до команди.
Робота в БЕРТА груп навчила мене: мрії збуваються і вершини підкорюються, якщо крокувати вперед маленькими кроками й довіряти своїй команді.